KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12144229
nr 1214 4229
Karl Örbo
(1890-1958), Sverige
Etsning, 1918. Same, Signerad. Motivet: 20x15
Karl Örbo, svensk målare och grafiker född 1890, död 1958.
Utrop:
500 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:18:36
Karl Örbo
nr 1214 4229
Karl Örbo
(1890-1958), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 29 oktober 2018 |